Pro život jaký chci žít, nejde se nezničit!

Vzor

Kristen Bell

25. října 2008 v 17:18
rostě mi ze začátku strašně připomínala moji sestru. Pak ale začala spíš bloncku Kláru od nás ze třídy. Z těch fotek mám pocit, že její postavě ani tak vzdálená nejsem (haha), ale pohybující se obrázky v seriálu mi říkají něco jiného (Klára). No bohužel, ale je krásná. A blonďatá... Veronica Mars

Raquel Welch

25. srpna 2008 v 12:45
Ale no tak děcka! Že ji neznáte? Tak se zeptejte svých tatínků! Tadlencta slečna je okouzlovala za jejich mládí v mnoha béčkových filmech (jasně, že jediným tahákem filmu byla ona !786! ). A i když se vám to zdá divné: První fotka je vcelku nová! Pamatujete si ji z Pravé blondýnky?
Sakra, řikáte si, svět se zbláznil? Dyť ta ženská má 68 roků. Dyť je stará jak moje babička. Vypadá jak čtyřicítka po plastice! Ne, plastiku nemá.
A víte proč? Zdravě jí a každý den si dá hodinku Hathajogy. Paráda ne? Fakt mazec ženská, tedy paní. Moje nová hrdinka! (Pokud ještě žije! Ďáblík *66* )

Nikki Blonsky

12. dubna 2008 v 17:38
Uh Lala. Hlavní herečka filmu Hair spray. Takže sem si ju vrazila do svých vzorů, jelikož mě dnes motivovala a ztratila jsem konečně chuť k jídlu! Pěkná to budoucnost. Ale musí to být dobrá borka, obdivuju ji! Za to, že se nesnaží (zřejmě) zhubnout a že na každé fotce je vysmátá, a i když nevypadá zrovna nějak úchvatně, nepodléhá (jako já) dnešním vzorůn a nedělá si (zřejmě) komplexy a ták... Máš můj obdiv *3515* Navíc je to taková moje babička ... podoba podoba

Emilie de Ravin

14. října 2007 v 10:33
První sladká blondýnka. Proč si sem dávat taky jenom tmavovlásky co? Možná to bude tím, že bloncky působí víc jako barbie a černovlásky mi připadají přirozenější. Taky moc nemám ráda milé, roztomilé a sladké věci a rozhodně nechci být roztomilá! Ale tahle... Emilie je bezva. Možná je to hlavně kvůli těm Lostům (i když he opravdu přírodní když tam má pořád blondýna tmavé vlasy a linky?).. Stejně se nadřela dost s tím svým baletem a australským přízvukem:

Salma Hayek

14. října 2007 v 10:21
Prostě proto! Buď za to může jednoobočá Frida nebo drsně vymakané tělo, které měla kdysy, nebo to, že je už dost stará a pořád ji považují za nejpřitažlivější ženu nad 35. A taky že je to mexičanka. Prostě Salma Chaek...

Jennifer Love Hewitt

14. října 2007 v 10:11
Ona má tak úžasný a krásný srdíčkovitý obličej, že kdybych takhle vypadala tak si pískám a kašlu jak vypadám dál. Ale jinak vcelku drsné být už v nějakých deseti v nějaké drsné taneční skupině, díky níž se proslavila a stala mezinárodní mluvčí pro Los Angeles Gear shoes. Chm, někdo má nadání, charisma a štěstí a ostatní mají hovno a řadová povolání. Ale jinak to ani být nemůže. Na vrchol se dostanou jenom cílevědomí... Co to zase plácám? Ať je každý tam kde je... nikdo neudělá nic s tím, že je krásná, jenom se občas tváří jako nějaká Posh spice:

Rachael Leigh Cook

13. října 2007 v 21:20
Zbožňuju jí. Protože jí považuju za úplně normální. Móžná to taky bude tím, že hrála hlavní roli ve filmu taková normální holka (She's all that 1999) a je upe bezvadná a taky není veliká (já prostě nemůžu o ní říct, že je maličká, protože tak nevypadá a byla bych tím proti sobě a je to proti mému vyznání a tak)... Prostě normální Rachael :

Rachel Bilson

13. října 2007 v 21:13
No O.C moc nesleduju, protože je to americká blbost a o víkendu rači půjdu ráno spát, ale neska sem na to po dluhé době zas čučela. Summer je s tím jejím týpkem nejsympatičtější ze všech těch postav, protože se musím pořád smát těm jejich hlodům.
Další důvod, proč to bude něco jako můj vzor je proto, že je krásná a není vysoká a takoví lidi mi imponujou... Tradá
 
 

Reklama